domowe kosmetyki bez chemii

domowe kosmetyki bez chemii Istnieją odmiany, która sięga ponad stu lat, które nadal są produkowane do dziś. Większość odmian scheda mają inny kolor, wielkość i kształt. Niektóre odmiany są czarne, czerwone z czarnymi ramion, ciemny purpurowy, tęczy i zieleni. Pod względem wielkości, niektóre są wielkości wiśni do większych odmian wadze ponad 2 LB.

Pamiątki – historia

Niektóre odmiany mają ciekawe historie scheda jak również; przynajmniej ja tak myślę. Porozmawiajmy o historii nazwy scheda Lifter hipotecznych. Właściciel Grzejnik warsztat, Charlie, doświadczony ciężkie czasy, podobnie jak większość narodu przez Wielkiego Kryzysu. Ze względów finansowych, większość ludzi porzucili swoje samochody i interesy Ol Charliego zbyt twarde uderzenia. Postanowił wykorzystać swoje cztery największe zakłady produkujące owoce pomidora przekroczyć kilkakrotnie rasy ze sobą, aby stworzyć roślinę, która przedstawiła dwa funty owoców.

Claming że jego rośliny mogłyby wyżywić rodzinę z sześciu, Charlie peddled upraw za dolara na roślinę. W ciągu czterech lat, Charlie generowane tyle pieniędzy, by spłacić $ 4000 dolarów hipotekę na swoim domu, co doprowadziło do nazwy scheda „podnośnik hipotecznych.”

Pamiątki – nazwy Początki

W ogóle, nazwy odmian scheda łączy się bezpośrednio z ich historii. Na przykład, rodzina Baptiste w Remis, Fance uprawiana Pierwszy szereg Wskaźnik. Historia Pikardii pochodzi również z powrotem do Francji (1890). Besser przybył z sekcji Freiburg Niemiec, natomiast Schellenburg ulubione pochodził z rodziny Schellenburg niedaleko Manheim, Niemcy.

Łaba była uprawiana w 1889 roku w pobliżu rzeki Łaby w Niemczech. Od roku 1870, Amiszów w Pensylwanii uprawiane odmiany Amiszów Wklej. Brandywine również uprawiana przez rolników Amiszów pobliżu Brandywine Creek w hrabstwie Chester w Pensylwanii w 1885 roku górach Wirginii jest uważana za pochodzenie odmiany Hillbilly.Old Virginia była uprawiana w Wirginii, a także na początku 1900. W 1953 Campbell Soup Co., wprowadziła szereg Ace, który jest nadal popularne do konserw. Na osiedlu Edgara Allana Poego, Odmiana znaleźć rosnące tam nosi nazwisko panieńskie matki, Hopkins.

Należy pamiętać, że te historie scheda mogą być prawdziwe lub fałszywe, w części lub w całości, i może być niedokładna lub przesadzone.

Ten artykuł jest courtest z HydroponicSearch.com – Rolnictwa Ogrodnictwo Wyszukiwarka.

Artykuł dzięki: