domowe kosmetyki do twarzy

domowe kosmetyki do twarzy

Własną firmę marketingowe, konsultingowe, Duquesa Marketing, opinie setki zgłoszeń nowych produktów, wynalazczych każdego roku. Większość oczywiście nie posiadają wspaniałą użyteczność produktu, takie jak klimatyzacja. Niemniej jednak istnieją wspaniałe lekcje dla rozwoju produktu, aby dowiedzieć się z historii, takich jak Willis przewoźnika. Droga pierwsza podjęta zwykle nie jest droga możemy skończyć biorąc do sukcesu. Wiele produktów meander udanej komercjalizacji na rynek masowy.

Następnym razem, kiedy wchodzę do środka na gorący letni dzień, pamiętaj, że podmuch chłodnego powietrza pocieszające czujesz pierwotnie miał umożliwić drukarek do bardziej produktywnie umieszczać atrament na papierze. Miej oczy otwarte i umysł koncentruje się innych, ukrytych możliwości komercjalizacji i maksymalnych pomysłów, koncepcji i wynalazków. Są wszędzie wokół was.

domowe kosmetyki do twarzy

Geoff Ficke był seryjny przedsiębiorca, przez prawie 50 lat. Jako mały chłopiec, zarabiając na wydawanie pieniędzy robi prace dorywcze w okolicy, nauczył się wartość sprzedaży siebie, oferując usługi i ceny.

Po oddaniu się przez University of Kentucky (B. A. Broadcast Journalism, 1969) i służył w United States Marine Corp, pan Ficke rozpoczęła karierę w branży kosmetycznej. Po wyrośnięciu National Sales Manager dla Vidal Sassoon Hair Care w wieku 28 lat, potem wprowadziła szereg przedsięwzięć, w tym Rubigo kosmetyki, Parfums Pierre Wulff Paryż, Le Bain Couture i moda zapach.

Artykuł dzięki: