domowe kosmetyki jak zrobic

domowe kosmetyki jak zrobic

Willis Carrier Włączone Arizona do rozwoju, rozszerzenie i Prosper

W 1902 roku Willis Carrier H., absolwent Cornell University rozpoczął pracę w drukarni w Nowym Jorku dla książęcej pensją $ 10,00 za tydzień. Jasne, chętny, ambitny i ciekawy, pan Przewoźnik pełni zanurzyć się we wszystkich aspektach rosnącego amerykańskiego przemysłu poligraficznego. Jego zainteresowanie drukowania i rozwiązywaniu problemów endemiczne dla przemysłu, nieumyślnie spowodowały boom ludności w stanach takich jak Floryda i Arizona.

szef pana Przewoźnika, właściciel drukarni, ciągle lamentować trudności doświadczył stabilizujące atramentu, papieru i formatowanie stosowania czcionki do pracy na podstawie temperatury i wilgotności huśtawki. Fabryka druku dnia był z natury ciepłe, parno środowiska jako maszyny były duże, brudne i generowane ogromne ilości ciepła. Wilgotne letnie dni dalsze ekstrapolować trudności w procesie drukowania. Rezultatem było niespójne jakość druku i wiele miejsc pracy musiały być przerobione na utratę zysku.

domowe kosmetyki jak zrobic

Pan Przewoźnik był zirytowany tymi problemami i zaczął do refleksji na temat potencjalnych rozwiązań. Pewnego wieczoru, podczas oczekiwania w mgle na pociąg dojeżdża do domu, miał, jak opisał „wizję psychicznego”, w jaki sposób rozwiązać problem ciężkich, wilgotne, wilgotne powietrze, które utrudnia proces drukowania i uczynił życie nieszczęśliwy osób podczas wilgotnych, torpid letnie dni.

Rozwiązanie pana Przewoźnika została oparta na prostym realizacji i analizy wzorców pogodowych: cool, wiatr, woda, mgła i dostosowań sezonowych, że Matka Natura wydawało się na zawołanie. Jego twierdzenie, który został zaprezentowany w Stanach Zjednoczonych i Znaków Towarowych Urzędu Patentowego w 1906 roku w jego zgłoszenia patentowego, opowiadania i sztuki, zawarte pierwszy opis realne prototyp przestrzennego klimatyzatora.

Artykuł dzięki: