domowe kosmetyki z wazeliny

domowe kosmetyki z wazeliny Przemysłu strona główna naszej witryny, technologii, wzrost liczby ludności i turystyki nie były prawdopodobne w tych nielubianych środowiskach.

Henry Flager widział swoją szansę objąć szybki rozwój Florydzie ogromnie wzmocniony wynalezienia „odśrodkowej agregatu”.

Wreszcie, jego wczasowicze mogli spędzać dni w jego pałacach turystycznych w przepychu i całkowitego komfortu. Klimatyzator włączony do odwiedzenia i cieszyć się na Florydzie, a po powrocie do domu, rozpowszechniać informacje o plażach i możliwości, aby żyć w takim miejscu. Panika, aby przenieść się do takiego nagle zapraszając lokalizacji byłaby nie do pomyślenia bez wynalazku, komercjalizacji i masowej dostępności klimatyzacją.

Arizona, a wiele z południowego zachodu będzie nadal Indian rezerwacji, kaktus i rancza zarośla bez wynalazku pana Przewoźnika. Masowej migracji ludności tych państw w drugiej połowie 20 wieku nigdy nie było możliwe. Można obrazowania Las Vegas bez klimatyzacji.

Willis Carrier H. wymyślił swój system klimatyzacji dla przemysłu i umożliwi producentom sprawniej funkcjonować. Jak to się często zdarza się jednak, że urządzenie zostało dostosowane w taki sposób, aby korzystały ludności w wielu alternatywnych zastosowań. Samochody, samoloty, pociągi i klimatyzowane, a wynik był tak długo dystansach może być wygodnie cieszył się po raz pierwszy w historii. Suchych i tropikalnych środowisk na całym świecie stał się gościnni.

Przemysł że bierzemy za pewnik dzisiaj nie mogła wyewoluować bez możliwości kontrolowania nadmiernego ciepła i klimat. Komputer krzemu zakład produkcyjny układ stwarza ogromne ilości ciepła, które muszą być kontrolowane. Nie mogło być nowoczesny przemysł komputerowy bez klimatyzacji. Branże biotechnologiczne, nano-technologii, farmaceutycznego i laserowe nie istniałby z wynalazkiem Willis Carrier.

Artykuł dzięki: