domowe ekologiczne kosmetyki

domowe ekologiczne kosmetyki

Teoria Sprzedaż Relativity- ABC = Zawsze będzie zamknięcie!

Alberta Einsteina słynnego „teoria względności” (E = mc2) jest znane wielu milionów ludzi jako popularny nowoczesnej Limerick handlowej dla napoju bezalkoholowego lub jingle dla batonika. Choć niewielu spośród tych milionów właściwie zrozumieć przesłanki naukowej „teorii względności”: ludzie z natury zrozumieć jego znaczenie i odnoszą je do swojego genialnego twórcy, dzikiej włosach geniuszu Einsteina. Słynne równanie na energię, jak H2O jest wodą. Został smażone w zbiorowym umyśle współczesnej kultury, w nawet najbardziej najbardziej kwestionowanych naukowo ludzi.

Jest podobna równanie, które jest tak istotne, współczesne i ważne, gdyż odnosi się do zanikania sztuki i umiejętności sprzedaży: „ABC = Zawsze będzie zamknięcie”! Wiek natychmiastowej łączności, komputery, telekonferencji i elektronicznych zgłoszeń produkt spowodował najważniejszą umiejętnością biznesowego stosowanego do generowania coraz handel obniżają się w spektakularny sposób. Sztuka sprzedaży umiera. Zdolność do znalezienia, pielęgnować, zakwalifikować i zamknąć transakcję sprzedaży jest ofiarowana na ołtarzu bezosobowy kontakt i fill-in-the-blank podejść.

Moderniści mogą twierdzić, „co z tego, jeśli sprzedaż jest umierająca sztuka, spojrzeć na stały wzrost gospodarki, nowych firm, outsourcing i wschodzących rynkach. Nowoczesna technologia ułatwia ten wzrost w spektakularny sposób”. Zgadzam się. Technologia jest wspaniałe. Możliwość zadzwonić do dowolnego miejsca na świecie za pomocą telefonu komórkowego, odbierać wiadomości e-mail przez 24 godziny na dobę i dokumentów Prescription jest ogromny postęp w efektywności i produktywności.

Jednakże, jeśli umiejętności sprzedaży, zwłaszcza sztuka zamykania sprzedaży, były szlifowane, polerowane i stale doskonalone w każdej organizacji, bez względu na wielkość, o ile bardziej commerce będzie generowany? Starców aksjomat, „nic się nie dzieje w każdym biznesie, aż ktoś sprzedaje coś” jest dziś tak prawdziwe, jak kiedykolwiek wcześniej.
Artykuł dzięki: unikalne projekty logo