domowe kosmetyki do mycia twarzy

domowe kosmetyki do mycia twarzy W słowach Geoffrey Crowther, „jeżeli stosunki gospodarcze, które istnieją między dwoma narodami nie są zharmonizowane dość blisko do równowagi, to nie ma zestaw aranżacji finansowej, która może uratować świat od zubożenia wyniku chaosu. Ten widok może być postrzegane przez niektórych ekonomistów i naukowców, jak bardzo niesprawiedliwe dla wierzycieli, ponieważ nie mają szacunku dla ich statusu jako wierzyciela na podstawie faktu, że nie ma wyraźnej różnicy między nimi a cut dłużników. Pomysł ten był postrzegany przez wielu jako próba unclassify Wierzyciele od dłużników.

3.4. Milton Freidman na deficyt handlowy

W 1980 roku Milton Friedman, który był Nagroda Nobla ekonomista, profesor i Ojca Monetaryzm twierdził, że niektóre z obaw deficytu handlowego są nieuczciwe krytyczne w próbie przesuwania polityki makroekonomicznej korzystne dla przemysłu eksportujących.

On dalej twierdził, że deficyt handlowy niekoniecznie są tak samo ważne jak wysokie nożyco rozpieracz eksport podnieść wartość waluty, zmniejszenie wspomnianych eksportu i odwrotnie importu, co w naturalny sposób usuwania deficytów handlowych nie wynikały z inwestycji.

Ta pozycja jest bardziej wyrafinowana wersja twierdzenia pierwsza odkryta przez Davida Hume’a, gdzie twierdził, że Anglia nie mogła zyskać na stałe z eksportu, gdyż gromadząc złoto stałaby złota bardziej obfite w Anglii; dlatego cena towarów angielskich wzrosną, co czyni je mniej atrakcyjnymi eksportu i uczynienie bardziej atrakcyjne towary zagraniczne importu. W ten sposób kraje Bilans handlowy by zrównoważyć.

Friedman uważa, że ??deficyt zostanie skorygowany przez wolny rynek jako pływające kursy walut wzrastać lub maleć z czasem zniechęcić do importu na korzyść eksportu. Poprawianie znów na korzyść importu jako siła zysków walutowych.

Ale znowu nie było niedociągnięć na Zdaniem Friedmana, jak wielu ekonomistów twierdził, że jego argumenty były wykonalne w krótkim okresie, a nie w dłuższej perspektywie.
Artykuł dzięki: