domowe kosmetyki na prezent

domowe kosmetyki na prezent

Oryginalny „agregat odśrodkowa” nie został powołany klimatyzacji do kilku lat. Pan Przewoźnik pracował przez kilka lat skomercjalizować swój wynalazek, aw 1915 roku z kilkoma inwestorami które przyczyniły $ 35.000, zaczął się Carrier Corporation. 2007 sprzedaż wzrosła ponad 5 mld $.

Willis Carrier H. stworzył system klimatyzacji przeznaczonych dla szerokiego umieszczenia aplikacji przemysłowych i użytkowania.deska kompozytowa Produkty medyczne, przygotowywania żywności, kosmetyków, transport produktów spoilable i drobno kalibrowany maszyny było kilka rynków i branż, które Przewoźnik pierwotnie przeznaczone. Pomysł wykorzystania nowego systemu klimatyzacji dla osobistego komfortu nie trwało długo, aż 1924. W tym samym roku, oryginalny J. L. Hudson Department Store w Detroit zainstalowany system, a klienci tłumnie do sklepu.

Na początku 20 wieku Henry Flagler budował pierwszy system kolejowy poprzez Florydzie. W tym czasie na Florydzie był krewnym zaścianka, słabo zaludnionych, pilot z małym przemyśle innym niż gajów cytrusowych. Ciepło i wilgoć w większości państwa była uciążliwa dla większości każdego roku. Komary i owady były uciążliwe. Okna musiały być otwarte do cyrkulacji vapid, wilgotne powietrze.

Pan Flager marzył, że pewnego dnia Florida, Palm Beach, klucze i Neapol, by stać się światowej klasy ośrodek docelowych. On po prostu potrzebne, aby móc bezpiecznie; i wygodnie transportować odwiedzających do ośrodków był budynek, i mieć je podziwiać cuda Florida słonecznych, podczas gdy reszta kraju cierpi na bluesa zimowych. Co zrobić z robaków i wilgotności?

Arizona, wiele z Teksasu, Nowy Meksyk i Nevada były klimatycznie zakwestionowane w inny sposób niż na Florydzie. Uciążliwy upał, brak lub mała wilgotność i rozległe równiny i pustynie suchych wykonane Te Zjednoczone Bardzo trudne miejsca, aby wygodnie żyć dla wszystkich, ale apetyty kilka.
Artykuł dzięki: